Ozonowanie wnetrza auta

Ozonowanie wnętrza samochodu

Co tak śmierdzi w samochodzie?

Śmierdzący samochód to źle świadczy o właścicielu auta. Niezależnie od tego, czy pracujesz, jako sprzedawca samochodów używanych, czy jedynie chcesz sprzedać swój używany samochód.

Kiedy w samochodzie śmierdzi papierosami lub smród jest spowodowany, czym innym, cena takiego pojazdu jest często wytykana przez potencjonalnego nabywcę i powoduje to, że cena musi być obniżona z tego powodu.

Komisy samochodowe z doświadczenia nabytego przez lata wiedzą, że takie auto będzie trzeba porządnie wysprzątać i ozonować wnętrze pojazdu by zabić wszystkie nieprzyjemne zapachy spowodowane przez papierosy. Osoby kupujące samochody używane częściej kupują pojazdy, w których nie było palone i nie śmierdzi.

Perfumy i zapachy do auta!

Sprzatanie samochoduPrzez ostatnie lata przemysł samochodowy bazował na perfumach zapachowych do samochodów. W jakimś stopniu maskowały nieprzyjemne zapachy w samochodzie. Aby pozbyć się nieprzyjemnego zapachu w samochodzie musimy najpierw odkurzyć samochód z pasku, sierści psiej, jeśli taka występuje w pojeździe, potem przystępujemy do prania tapicerki materiałowej w samochodzie.

Po zakończeniu tego etapu rozpylamy zapach we wnętrzu auta i sprawdzamy czy smród z auta zniknął. Jeśli to nie pomaga w sklepach motoryzacyjnych jest do kupienia tzw. bomba zapachowa. Aktywujemy ją w samochodzie ustawiamy wentylacje w samochodzie na obieg powietrza i włączamy wentylator.

Pojazd musi mieć zamknięte wszystkie okna, po upływie 15 minut wyłączamy nadmuchy i cały samochód. Na drugi dzień sprawdzamy czy nieprzyjemny zapach został zneutralizowany. Pamiętajmy, że preparaty chemiczne tylko tuszują zapach, lecz go nieusuwająca na stałe.

Jest lepszy sposób – ozonowanie wnętrza samochodu!

Zamiast próbować zatuszować zapach perfumami, które parują dość szybko. Nie lepiej wyeliminować źródło nieprzyjemnego zapachu z auta? Handlarze i detailerzy od wielu lat stosują ozonatory powietrza. Urządzenie do ozonowania na chwilę obecną nie są drogie.

Nie musimy kupować takiego ozonatora wystarczy, że skorzystamy z usługi ozonowania i dezynfekcji wnętrza jest to rozwiązanie tańsze od zakupu urządzenia, które użyjemy raz może dwa razy w życiu. Ozonowanie jest najskuteczniejszą metodą usuwania smrodu z samochodu.

Porady motoryzacyjne

Jestem miłośnikiem motoryzacji od najmłodszych lat. W branży motoryzacyjnej siedzę już 15 lat. Jestem autorem wielu publikacji motoryzacyjnych w prasie tradycyjnej oraz elektronicznej.

Related Articles

0 Comment