Reklama na samochodzie

Reklama na samochodzie jako dodatkowe źródło dochodu

Jeśli dużo jeździsz samochodem, a także zastanawiasz się, jak dodatkowo zarobić. Reklama na prywatnym samochodzie wygeneruje dodatkowe pieniądze, które łatwo zarobisz. Ile można zarobić? To zależy ile kilometrów w miesiącu pokonujemy i jak dużą reklamę chcemy nakleić na auto, w jakich lokalizacjach się poruszamy.

Reklama mobilna na samochodzie

Reklama mobilna na samochodzie jest dobrym sposobem promowania firmy lub usług. Wiele osób, które jedzie samochodem jest skupiona na drodze i na samochodach, które spotyka na swojej drodze. W miastach większość autobusów jest oklejona reklamami jest to dodatkowy zarobek dla przewoźnika. Reklama na autobusie kosztuje więcej gdyż autobus zwraca na siebie uwagę kierowców oraz pieszych.

Gdzie szukać ofert?

Reklama na samochodzie zyskuje coraz większą popularność. Warto takich zleceń poszukać w agencjach marketingowych. Możemy też wystawić ogłoszenie na popularnych portalach ogłoszeniowych lub na Facebooku. Ostatnimi czasy ukazała się aplikacja SticnGo  ale jest tam mało zleceń.

Reklama na samochodzie podsumowanie

Dorabianie w taki sposób to ciekawe rozwiązanie. Większość ciekawych ofert znajdą mieszkańcy większych miast. Jeśli mieszkamy w małej miejscowości ale np. robimy w miesiącu dużo kilometrów i jeździmy w takie miejsca gdzie są  duże skupiska ludzi to możemy liczyć na oferty reklamodawców.

Podpisanie umowy

Jeśli znalazłeś reklamodawcę podpisz umowę i wyszczególnij wszystkie warunki, które muszą być spełnione. Wybór sposobu umieszczenia reklamy na samochodzie jest bardzo istotny, nie może reklam przysłaniać pola widzenia kierowcy, może to doprowadzić do wypadku lub kolizji. Reklama nie powinna uszkodzić nam lakieru podczas rozklejania samochodu. Oto też warto zapytać reklamodawcę.

Firmy lub osoby prywatne zlecające nam reklamowanie jeśli nie chcą podpisać żadnej umowy zalecam omijać dalekim łukiem. Jest duże prawdopodobieństwo, że będą chciały nas oszukać i nie zapłacą za wykonaną usługę. Czy warto dorobić sobie w taki sposób? Ja bym swojego prywatnego samochodu nigdy nie okleił żadną reklamą. Właściciele firm, którzy mają samochody firmowe oklejają swoje auta w swoje barwy firmowe ale to jest zrozumiałe jest to reklama swojej własnej firmy.

Porady motoryzacyjne

Jestem miłośnikiem motoryzacji od najmłodszych lat. W branży motoryzacyjnej siedzę już 15 lat. Jestem autorem wielu publikacji motoryzacyjnych w prasie tradycyjnej oraz elektronicznej.

Related Articles

0 Comment