Volvo S40

Samochody zawsze były i będą pożądane niemal przez każdego człowieka. Wśród nich jest samochód Volvo S40 produkowany w holenderskiej fabryce, która produkcję tego typu samochodów rozpoczęła w 1995 roku. Wtedy to pojawiła się na rynku pierwsza generacja tego samochodu. Nie był on jednak zbyt dobry i dlatego w 1999 roku przeprowadzono znaczną modernizację techniczną, która miała wpływ na dalsze losy tego samochodu.

Jaki silnik wybrać do Volvo S40

Produkcja obejmowała wyłącznie wersję sedan z silnikami diesla lub benzynowymi. Pierwsza generacja posiadała silniki o mocy od 90 do 125 KW oraz pojemności od 1, 6 do 2, 0 litra. W 2004 roku na rynku pojawiła się druga generacja tego samochodu, która była znacznie udoskonalona. Zwiększyła się znacznie moc silnika, który był w stanie uzyskiwać prędkość do 230 km w zależności od modelu.

Dobre silniki Volvo

Pojemność silników zwiększyła się do 2, 5 litra. Samochód ten nawet obecnie cieszy się ogromnym powodzeniem gdyż jest jednym z lepszych i mało awaryjnych. Posiada on imponujące wymiary długość 4520 mm, szerokość 1770 mm oraz wysokość 1450 mm. Jako jeden z nielicznych samochodów uzyskał pięć gwiazdek w testach Euro NCAP. Jest to piękny samochód i użytkownicy bardzo go doceniają.

Ile trzeba zapłacić za Volvo S40?

Volvo S40 należy do klasy średniej samochodów i jest

niezwykle pożądanym autem. Jego ceny w zależności od modelu kształtują się od 70 000 do 125 000zł, na co w znacznym stopniu wpływa jego wspaniały wygląd oraz niepowtarzalna sylwetka. W zależności od silnika, jaki posiada nasz model tego samochodu jest różne zużycie paliwa, ale zawsze nie jest ono zbyt wysokie.

Niezawodny samochód Volvo S40


Samochód
ten jest niezwykle atrakcyjny zarówno w trasie jak i po mieście. Jego wygląd przyciąga wzrok i podnosi nasze ego. Producent dokłada wszelkich starań, aby samochód ten uzyskał jak najlepsze wyniki sprzedaży oraz, aby każdy klient docenił jego zalety. Posiada on imponujące wyniki w testach bezpieczeństwa Euro NCAP, dzięki temu możemy być pewni, że posiadany przez nas samochód odpowiednio zareaguje podczas wypadku.

Volvo S40 warte zakupu

Nasze bezpieczeństwo na drodze jest niesłychanie ważne i to w dużym stopniu wpływa na jakość i cenę samochodu. Wszelkie badania przeprowadzone na tym modelu samochodu przemawiają na jego korzyść, jako bezpieczne i mało awaryjne auto. Każdy samochód tego typu został poddany badaniom, co daje nam poczucie bezpieczeństwa, jeśli chodzi o nasze życie i zdrowie.

Volvo S40 jest jednym z lepszych i najbardziej niezawodnych aut, co wpływa na jego sprzedaż oraz na zadowolenie klientów z jego użytkowania. Jeżeli samochód będzie odpowiednio zadbany i poświęcimy mu wystarczająco dużo czasu to będzie nam służył bardzo długo. Samochód potrzebuje serca i wtedy potrafi się odwdzięczyć.

 

Volvo

Jestem miłośnikiem motoryzacji od najmłodszych lat. W branży motoryzacyjnej siedzę już 15 lat. Jestem autorem wielu publikacji motoryzacyjnych w prasie tradycyjnej oraz elektronicznej.

Related Articles

0 Comment